BIBLIOTEKA

grafika dla biblioteki

WITAMY w r.szk.2019/20

     Każdy uczeń naszej szkoły otrzyma w bibliotece komplet podręczników i ćwiczeń przeznaczonych do nauki w tym roku szkolnym. Podręczniki pozostają własnością szkoły i podlegają zwrotowi w czerwcu pod koniec zajęć szkolnych.

    Wkrótce wszystkie klasy kolejno zostaną zaproszone po odbiór, a potem biblioteka wznowi wypożyczenia lektur obowiązkowych oraz pozostałych pozycji z księgozbioru.

 

bibliotekasp3gif [300x28]

W czasie remontu i termomodernizacji budynku szkoły w roku szkolnym 2017/18 biblioteka szkolna zawiesiła działanie w lokalizacji przy ul. Wilsona 34/36 Funcjonowanie zastępcze biblioteki naszej szkoły w ograniczonym zakresie odbywało się w nowych tymczasowych lokalizacjach zajęć szkolnych - w budynku SP1 przy ul.Staszica dla klas młodszych oraz w budynku SP4-Gim przy ul. Łukasińskiego.

Zapewniono dostęp do obowiązkowych zestawów lektur szkolnych.

Wszystkich uczniów naszej szkoły zawsze zachęcamy do rozwijania swoich pasji i zainteresowań czytelniczych w Filii Biblioteki Publicznej przy ul.11 Listopada.

red. AR

(nauczyciel bibliotekarz mgr Ewa Dunin-Wilczyńska, (r.szk. 2017/18 - urlop)

bibliotekasp3.gif [321x30]

 

POLECAMY W INTERNECIE...

Anglomaniacy – w serwisie Angielski dla dzieci – Anglomaniacy uczniowie rozpoczynający przygodę z angielskim znajdą wesołe gry i zabawy językowe, piosenki i testy do nauki online, a także materiały do wydrukowania
Bajka – bajki, baśnie, opowieści
Ciufcia – gry i zabawy dla przedszkolaków, nauka języka angielskiego
Moja Polska – to nie jest strona typowo rozrywkowa, ta strona przede wszystkim uczy. Ciekawostki o Polsce, pomoce szkolne, mapy, lektury
Yummy - to serwis edukacyjno – językowy, który oferuje dzieciom i młodzieży najefektywniejszą metodę przyswajania języków obcych – naukę poprzez zabawę. Dostępne na stronie liczne gry językowe dostosowane są do konkretnych grup wiekowych.
Pacanów – Jaka inna polska miejscowość powinna stać się stolicą bajek jeśli nie Pacanów? Kto inny powinien zostać symbolem bajkowego świata jeśli nie Koziołek Matołek? Na stronie znajdziemy gry i zabawy, bajki, piosenki itp.
Żyraffa – krzyżówki, quizy, gry edukacyjne

Wolne lektury
Cytaty…
Dyktanda online
Junior
Sieciaki
Superpilot
Wiersze dla dzieci

 

biblioteka

Godziny pracy biblioteki szkolnej

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
 ------------- ------------- ------------- ------------- -------------

 

 

Regulamin biblioteki

 regulamin biblioteki