konkursy biblioteki

Konkursy organizowane przez bibliotekę

Biblioteka szkolna oprócz ciekawego księgozbioru organizuje dużo konkursów i imprez czytelniczych. W styczniu 2016 odbył się konkurs - ,,W krainie baśni”. Na konkurs wpłynęło wiele prac. Wszystkie były piękne. Zorganizowano wystawę pokonkursową. Uroczyste rozstrzygnięcie i wręczenie nagród odbyło się w bibliotece. Uczniowie otrzymali dyplomy, słodycze i książki ufundowane przez bibliotekarkę i sponsorów. Odbył się również konkurs na pracę plastyczną przedstawiająca Kubusia Puchatka, gdyż niedługo odbędzie się kolejna uroczystość w bibliotece szkolnej – urodziny tego misia. Oczywiście wcześniej odbyła się promocja książek dotyczących danego konkursu.

Rozstrzygnięcie konkursu W Krainie Baśni

Konkurs na ilustracje do wierszy Hanny Niewiadomskiej

rozstrzygnięto 26 listopada 2014.

Konkurs biblioteki na ilustracje

W Szkole Podstawowej Nr 3 zawsze coś ciekawego się dzieje. Było niedawno spotkanie autorskie z panią Hanną Niewiadomską , zorganizowane przez szkolną bibliotekę. Następnie został zorganizowany konkurs dla młodszych dzieci na ilustrację do wierszy autorki. Na konkurs wpłynęło wiele prac. Wszystkie były piękne. Uroczyste rozstrzygnięcie i wręczenie nagród odbyło się w bibliotece. Uczniowie otrzymali dyplomy, słodycze i książki ufundowane przez bibliotekarkę i sponsorów.

Światowy Dzień Misia - konkurs

Konkurs "Dobre Maniery"