Nasze ankiety

Nasze archiwalne, zdjęte sondy i ankiety:

Jaka niezwykła przyszłościowa inwestycja odmieniłaby naszą szkołę?

Nasz budynek szkolny ma już 20 lat. Co Twoim zdaniem należy odnowić?

jakiego rodzaju książki czytasz

Jakie nowe zajęcia chcemyw nowym r.szk.?

Piąta ankieta była aktywna w 2015 do końca wiosny.

czas wolny

Czwarta ankieta internetowa zbierała głosy w poczatku 2015r, był to czas końca semestru.

postanowienie

wynalazek

Ta nasza trzecia ankieta była czynna od połowy XII 2014 do marca 2015.

Druga z kolei sonda działała od XI 2014 do lutego 2015. Bardzo ciekawe wyniki. Chyba rodzice też głosowali.

Czy SP3 to

Pierwsza ankieta na nowej stronie, założona IX 2014, zamknięta w lutym 2015.

sonda o stronie www

Jak widać dwie opcje zyskały największe poparcie - 1) jak największa liczba szybko dodawanych aktualności oraz 2) wpisany plan lekcji. Pierwszy postulat udaje się zrealizować. Współpracują w redagowaniu strony nowe osoby, pomagają, uczą się, proszą o wytłumaczenie sposobu publikacji itd. Redagują także swoje zakładki redaktorzy poszczególnych klas. Drugi postulat nie został zrealizowany jeszcze w pełni. Plan lekcji to sprzężona baza łącząca godziny lekcyjne - przedmioty -  nauczyciele - podręczniki - sale lekcyjne. Ponadto każda klasa w panelu swojego planu lekcji ma podczepione takie aktualne wydarzenia (newsy), które dotyczyły  bezpośrednio danej klasy.

Ustaleniem Rady Pedagogicznej było, aby wychowawcy "wklepali" plan lekcji swojej klasy. Był też ustalony termin, wobec którego nikt nie protestował. Może uda się wpisać ten plan, zanim nadejdą wakacje. Tymczasem warto pochwalić tych, którzy znaleźli czas i chęć i chociaż odrobinę przyłożyli się do naszego wspólnego dzieła.