Konkursy 2018-19

KONKURSY - TERMINY 2018-19

Harmonogram konkursów przedmiotowych dla Szkoły Podstawowej 2018-2019

informacje, regulaminy, programy i załączniki (BIP Kuratorium)

UWAGA: wszystkimi konkursami przedmiotowymi w etapach szkolnych opiekują się nauczyciele poszczególnych przedmiotów - przekazują informacje o terminach i zakresie materiału.

Zapraszamy do zainteresowania się i wykazania udziałem w jakimś konkursie:

W GRUDNIU:

W STYCZNIU

W LUTYM

ZAKOŃCZONE KONKURSY

Porady konkursowe

• Zobacz regulamin i przeczytaj go
  • Poznaj temat i wymagania oraz szczegółowe informacje (format, technika).
  • Wykonaj pracę zgodnie z warunkami konkursu.
  • Korzystaj z porad nauczycieli, zgłaszaj się na konsultacje
  • Przygotuj opis pracy:
    (nazwa konkursu, dane autora, tzw. metryczka przyklejona na pracy - np. na odwrocie)

• Pobierz i wydrukuj potrzebny formularz zgłoszenia ze zgodą na przetwarzanie danych, który wypełniają rodzice
  • Zgłoś pracę kilka dni przed terminem wysłania.
  • (opieka nad konkursami z plastyki i informatyki - nauczyciel plastyki i informatyki)
  • Za zgodną z regulaminem pracę konkursową z plastyki albo informatyki wysłaną za wiedzą lub potwierdzeniem szkoły otrzymasz cząstkową ocenę celującą z tych przedmiotów. Oceny z innych przedmiotów w zależności od korelacji przedmiotowej, po konsultacji z nauczycielami prowadzącymi.
  • Laureaci konkursów pozaszkolnych mają szansę na podniesienie oceny semestralnej z danego przedmiotu.
  • Laureaci konkursów ogólnopolskich i konkursów przedmiotowych otrzymują wpis o osiągnięciu na świadectwie.

Serdecznie dziękujemy
wszystkim zaangażowanym osobom

za pomoc przy wysyłce prac konkursowych.

Zobacz: Wiadomości: Konkursy -ogłoszenia i regulaminy