Witamy w nowym roku 2018::MoboLAB::Dziennik

Dekoracje w świetlicy szkolnej

Wirtualne zwiedzanie świetlicy szkolnej w Szkole Podstawowej nr 3 w Zielonce. Malowidła ścienne w bajkowych kolorach.

Nasza świetlica

Wirtualne zwiedzanie świetlicy w Szkole Podstawowej nr 3 w Zielonce

SP3Zielonka - Polonez

Zjazd projektu Comenius - "Lively Outdoor Learning" w Szkole Podstawowej nr 3 w Zielonce. Pokaz polskiego tańca narodowego w wykonaniu uczniów klas szóstych.

Miniatura video

SP3Zielonka - "Kubeczkowy koncert"

Występ z kubeczkami z okazji zjazdu projektu Comenius "Lively Outdoor Learning" czyli "Radosne nauczanie w terenie"

Miniatura video

SP3Zielonka - Uśmiechnij się czyli "Smile"

Zjazd projektu Comenius - "Lively Outdoor Learning", występ artystyczny na zakończenie projektu współpracy szkół europejskich

SP3Zielonka - kujawiak

Zjazd projektu Comenius - "Lively Outdoor Learning", występ taneczny zespołu z klas młodszych Szkoły Podstawowej nr 3 w Zielonce. Polski taniec ludowy - kujawiak w opracowaniu choreograficznym nauczycielki muzyki mgr sztuki Ewy Biskupek-Pryt.

SP3Zielonka - taniec pierwszoklasistów

Zjazd projektu Comenius "Lively outdoor Learning", występ taneczny klas pierwszych

SP3 Zielonka, Our neighborhood

Comenius Project, Lively Outdoor Learning Pokaz fotografii okolic szkoły i Zielonki, plon konkursu fotograficznego dla uczniów, pokazany na spotkaniu projektu Comenius, IX 2014