Witamy w nowym roku 2018::MoboLAB::Dziennik

SP3, klasy starsze (lokalizacja w SP4-Gim) - Klasa 7A

W r.szk. 2017/18 z powodu prowadzenia w budynku szkoły inwestycji termomodernizacji zajęcia szkolne przeniesione są do lokalizacji tymczasowej w budynku SP4-GM przy ul.Łukasińskiego w Zielonce.
Przydzielona sala nr 2.

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język niemiecki S.3 Anna Chmiel
08:55 - 09:40 Zajęcia z wychowawcą S.2 Bogusława Kulczycka
09:50 - 10:35 Historia S.2 Mariusz Woś
10:45 - 11:30 Język angielski gr.1 S.6(aer1) Małgorzata Zawisza
Język angielski gr.2 S.7(aer2) Natalia Bąk
11:40 - 12:25 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Marek Staworko
12:55 - 13:40 Plastyka S.9(galeria) Anna Rozalska
13:45 - 14:30 Religia S.4 ks. Łukasz Jusiński

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Matematyka S.6(aer1) Marta Bednarczyk
08:55 - 09:40 Fizyka S.1 Anna Marczewska
09:50 - 10:35 Matematyka S.1 Marta Bednarczyk
10:45 - 11:30 Język angielski gr.1 S.6(aer1) Małgorzata Zawisza
Język angielski gr.2 S.7(aer2) Natalia Bąk
11:40 - 12:25 Język polski S.6(aer1) Ewa Pyziołek
12:55 - 13:40 Język polski S.6(aer1) Ewa Pyziołek
13:45 - 14:30 Chemia S.2 Agnieszka Zasada
14:35 - 15:20 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Marek Staworko

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język niemiecki S.3 Anna Chmiel
08:55 - 09:40 Matematyka S.2 Marta Bednarczyk
09:50 - 10:35 Biologia S.2 Bogusława Kulczycka
Biologia S.2 Anna Tryniszewska-Elas
10:45 - 11:30 Geografia S.1 Dominik Marszał
11:40 - 12:25 Język polski S.4 Ewa Pyziołek
12:55 - 13:40 Język polski S.4 Ewa Pyziołek
13:45 - 14:30 Informatyka gr.1 s.komputerowa Anna Rozalska

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Chemia S.2 Agnieszka Zasada
08:55 - 09:40 Matematyka S.1 Marta Bednarczyk
09:50 - 10:35 Wychowanie fizyczne gimn SP2 Marek Staworko
10:45 - 11:30 Wychowanie fizyczne gimn SP2 Marek Staworko
11:40 - 12:25 Biologia S.2 Bogusława Kulczycka
Biologia S.2 Anna Tryniszewska-Elas
12:55 - 13:40 Muzyka S.9(galeria) Ewa Biskupek-Pryt
13:45 - 14:30 Fizyka S.1 Anna Marczewska

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:55 - 09:40 Informatyka gr.2 s.komputerowa Anna Rozalska
09:50 - 10:35 Język polski S.3 Ewa Pyziołek
10:45 - 11:30 Religia S.9(galeria) ks. Łukasz Jusiński
11:40 - 12:25 Geografia S.1 Dominik Marszał
12:55 - 13:40 Język angielski gr.1 S.6(aer1) Małgorzata Zawisza
Język angielski gr.2 S.7(aer2) Natalia Bąk
13:45 - 14:30 Historia S.4 Mariusz Woś