Witamy w nowym roku 2018::MoboLAB::Dziennik

SP3, klasy starsze (lokalizacja w SP4-Gim) - Klasa 7B

W r.szk. 2017/18 z powodu prowadzenia w budynku szkoły inwestycji termomodernizacji zajęcia szkolne przeniesione są do lokalizacji tymczasowej w budynku SP4-GM przy ul.Łukasińskiego w Zielonce.
Przydzielona sala nr 6.

Wychowawca

Ewa Pyziołek

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:55 - 09:40 Język niemiecki S.3 Anna Chmiel
09:50 - 10:35 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Izabela Milewska
10:45 - 11:30 Język angielski gr.1 S.6(aer1) Małgorzata Zawisza
Język angielski gr.2 S.7(aer2) Natalia Bąk
11:40 - 12:25 Religia S.9(galeria) ks. Łukasz Jusiński
12:55 - 13:40 Język polski S.6(aer1) Ewa Pyziołek
13:45 - 14:30 Biologia S.2 Bogusława Kulczycka
Biologia S.2 Anna Tryniszewska-Elas

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Fizyka S.1 Anna Marczewska
08:55 - 09:40 Religia S.9(galeria) ks. Łukasz Jusiński
09:50 - 10:35 Plastyka S.9(galeria) Anna Rozalska
10:45 - 11:30 Język angielski gr.1 S.6(aer1) Małgorzata Zawisza
Język angielski gr.2 S.7(aer2) Natalia Bąk
11:40 - 12:25 Historia S.4 Mariusz Woś
12:55 - 13:40 Chemia S.2 Agnieszka Zasada
13:45 - 14:30 Matematyka S.6(aer1) Marta Bednarczyk

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Informatyka gr.1 s.komputerowa Anna Rozalska
08:55 - 09:40 Język niemiecki S.3 Anna Chmiel
09:50 - 10:35 Matematyka S.9(galeria) Marta Bednarczyk
10:45 - 11:30 Język polski S.4 Ewa Pyziołek
11:40 - 12:25 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Izabela Milewska
12:55 - 13:40 Geografia S.1 Dominik Marszał
13:45 - 14:30 Matematyka S.3 Marta Bednarczyk

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Matematyka S.1 Marta Bednarczyk
08:55 - 09:40 Chemia S.2 Agnieszka Zasada
09:50 - 10:35 Język polski S.6(aer1) Ewa Pyziołek
10:45 - 11:30 Biologia S.2 Bogusława Kulczycka
Biologia S.2 Anna Tryniszewska-Elas
11:40 - 12:25 Muzyka S.3 Ewa Biskupek-Pryt
12:55 - 13:40 Fizyka S.1 Anna Marczewska
13:45 - 14:30 Język polski S.6(aer1) Ewa Pyziołek
14:35 - 15:20 Zajęcia z wychowawcą S.6(aer1) Ewa Pyziołek

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Informatyka gr.2 s.komputerowa Anna Rozalska
08:55 - 09:40 Wychowanie fizyczne gimn SP2 Izabela Milewska
09:50 - 10:35 Wychowanie fizyczne gimn SP2 Izabela Milewska
10:45 - 11:30 Geografia S.1 Dominik Marszał
11:40 - 12:25 Historia S.4 Mariusz Woś
12:55 - 13:40 Język angielski gr.1 S.6(aer1) Małgorzata Zawisza
Język angielski gr.2 S.7(aer2) Natalia Bąk
13:45 - 14:30 Język polski S.6(aer1) Ewa Pyziołek