SP3, klasy starsze (lokalizacja w SP4-Gim) - Klasa 6A int

nauczyciel wspomagający - p.Monika Stachowicz.
W r.szk. 2017/18 z powodu prowadzenia w budynku szkoły inwestycji termomodernizacji zajęcia szkolne przeniesione są do lokalizacji tymczasowej w budynku SP4-GM przy ul.Łukasińskiego w Zielonce.
Przydzielona sala nr 7.

Wychowawca

Małgorzata Zawisza

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język angielski gr.2 S.7(aer2) Małgorzata Zawisza
08:55 - 09:40 Język polski S.7(aer2) Małgorzata Błażewicz-Dziębor
09:50 - 10:35 Matematyka S.3 Marta Bednarczyk
10:45 - 11:30 Matematyka S.3 Marta Bednarczyk
11:40 - 12:25 Wychowanie fizyczne gimn SP2 Izabela Milewska
12:55 - 13:40 Wychowanie fizyczne gimn SP2 Izabela Milewska
13:45 - 14:30 Plastyka S.9(galeria) Anna Rozalska
14:35 - 15:20 Muzyka S.3 Ewa Biskupek-Pryt

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Religia S.2 s.Gabriela Chodzińska OP
08:55 - 09:40 Matematyka S.3 Marta Bednarczyk
09:50 - 10:35 Język polski S.4 Małgorzata Błażewicz-Dziębor
10:45 - 11:30 Przyroda S.1 Dominik Marszał
11:40 - 12:25 Przyroda S.1 Dominik Marszał
12:55 - 13:40 Historia S.4 Mariusz Woś
13:45 - 14:30 Zajęcia techniczne S.9(galeria) Ewa Biskupek-Pryt

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Matematyka S.1 Marta Bednarczyk
08:55 - 09:40 Język polski S.7(aer2) Małgorzata Błażewicz-Dziębor
09:50 - 10:35 Język polski S.7(aer2) Małgorzata Błażewicz-Dziębor
10:45 - 11:30 Matematyka S.3 Marta Bednarczyk
11:40 - 12:25 Przyroda S.1 Dominik Marszał
12:55 - 13:40 Język angielski gr.1 S.2 Małgorzata Zawisza

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język angielski gr.2 S.8(mała) Małgorzata Zawisza
08:55 - 09:40 Język angielski gr.2 S.8(mała) Małgorzata Zawisza
09:50 - 10:35 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Izabela Milewska
10:45 - 11:30 Zajęcia z wychowawcą S.3 Małgorzata Zawisza
11:40 - 12:25 Religia S.7(aer2) s.Gabriela Chodzińska OP
12:55 - 13:40 Język angielski gr.1 S.7(aer2) Małgorzata Zawisza
Zajęcia z wychowawcą gr.2 S.8(mała) Monika Stachowicz
13:45 - 14:30 Historia S.3 Mariusz Woś

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język polski S.4 Małgorzata Błażewicz-Dziębor
08:55 - 09:40 Język polski S.4 Małgorzata Błażewicz-Dziębor
09:50 - 10:35 Zajęcia komputerowe cała klasa s.komputerowa Anna Rozalska
10:45 - 11:30 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Izabela Milewska
11:40 - 12:25 Język angielski gr.1 S.8(mała) Małgorzata Zawisza
12:55 - 13:40 WdŻwR S.8(mała) Dorota Zgódka