SP3, klasy starsze (lokalizacja w SP4-Gim) - Klasa 6B

W r.szk. 2017/18 z powodu prowadzenia w budynku szkoły inwestycji termomodernizacji zajęcia szkolne przeniesione są do lokalizacji tymczasowej w budynku SP4-GM przy ul.Łukasińskiego w Zielonce.
Przydzielona sala nr 7.

Wychowawca

Natalia Bąk

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Przyroda S.1 Dominik Marszał
08:55 - 09:40 Przyroda S.1 Dominik Marszał
09:50 - 10:35 Matematyka S.5(bibl) Bożena Tarapata
10:45 - 11:30 Wychowanie fizyczne dziewczęta sala gimnastyczna Izabela Milewska
Wychowanie fizyczne chłopcy sala gimnastyczna Marek Staworko
11:40 - 12:25 Zajęcia komputerowe cała klasa s.komputerowa Anna Rozalska

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:55 - 09:40 Religia S.2 s.Gabriela Chodzińska OP
09:50 - 10:35 Język angielski cała klasa S.7(aer2) Natalia Bąk
10:45 - 11:30 Plastyka S.9(galeria) Anna Rozalska
11:40 - 12:25 Język polski S.5(bibl) Urszula Rudnicka
12:55 - 13:40 Język polski S.5(bibl) Urszula Rudnicka
13:45 - 14:30 Matematyka S.7(aer2) Bożena Tarapata
14:35 - 15:20 Przyroda S.1 Dominik Marszał

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 WdŻwR S.7(aer2) Dorota Zgódka
08:55 - 09:40 Religia S.6(aer1) s.Gabriela Chodzińska OP
09:50 - 10:35 Wychowanie fizyczne dziewczęta gimn SP2 Izabela Milewska
Wychowanie fizyczne chłopcy gimn SP2 Marek Staworko
10:45 - 11:30 Wychowanie fizyczne dziewczęta gimn SP2 Izabela Milewska
Wychowanie fizyczne chłopcy gimn SP2 Marek Staworko
11:40 - 12:25 Język angielski cała klasa S.7(aer2) Natalia Bąk
12:55 - 13:40 Język polski S.5(bibl) Urszula Rudnicka
13:45 - 14:30 Język polski S.5(bibl) Urszula Rudnicka

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Matematyka S.3 Bożena Tarapata
08:55 - 09:40 Matematyka S.3 Bożena Tarapata
09:50 - 10:35 Język polski S.5(bibl) Urszula Rudnicka
10:45 - 11:30 Język polski S.5(bibl) Urszula Rudnicka
11:40 - 12:25 Wychowanie fizyczne dziewczęta sala gimnastyczna Izabela Milewska
Wychowanie fizyczne chłopcy sala gimnastyczna Marek Staworko
12:55 - 13:40 Historia S.9(galeria) Mariusz Woś
13:45 - 14:30 Zajęcia techniczne S.9(galeria) Ewa Biskupek-Pryt

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
10:45 - 11:30 Język angielski S.7(aer2) Natalia Bąk
11:40 - 12:25 Zajęcia z wychowawcą S.7(aer2) Natalia Bąk
12:55 - 13:40 Historia S.4 Mariusz Woś
13:45 - 14:30 Matematyka S.2 Bożena Tarapata
14:35 - 15:20 Muzyka S.3 Ewa Biskupek-Pryt