SP3, klasy starsze (lokalizacja w SP4-Gim) - Klasa 6C

W r.szk. 2017/18 z powodu prowadzenia w budynku szkoły inwestycji termomodernizacji zajęcia szkolne przeniesione są do lokalizacji tymczasowej w budynku SP4-GM przy ul.Łukasińskiego w Zielonce.
Przydzielona sala nr 2.

Wychowawca

Marta Bednarczyk

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Matematyka S.4
08:55 - 09:40 Historia S.5(bibl) Mariusz Woś
09:50 - 10:35 Przyroda S.1 Dominik Marszał
10:45 - 11:30 Wychowanie fizyczne dziewczęta sala gimnastyczna Izabela Milewska
Wychowanie fizyczne chłopcy sala gimnastyczna Marek Staworko
11:40 - 12:25 Matematyka S.6(aer1) Marta Bednarczyk
12:55 - 13:40 Muzyka S.3 Ewa Biskupek-Pryt
13:45 - 14:30 Język polski S.6(aer1) Ewa Pyziołek

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
10:45 - 11:30 Język polski S.6(aer1) Ewa Pyziołek
11:40 - 12:25 Religia S.8(mała) s.Gabriela Chodzińska OP
12:55 - 13:40 Przyroda S.1 Dominik Marszał
13:45 - 14:30 Przyroda S.1 Dominik Marszał

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Religia S.6(aer1) s.Gabriela Chodzińska OP
08:55 - 09:40 Historia S.4 Mariusz Woś
09:50 - 10:35 Wychowanie fizyczne dziewczęta gimn SP2 Izabela Milewska
Wychowanie fizyczne chłopcy gimn SP2 Marek Staworko
10:45 - 11:30 Wychowanie fizyczne dziewczęta gimn SP2 Izabela Milewska
Wychowanie fizyczne chłopcy gimn SP2 Marek Staworko
11:40 - 12:25 Język angielski S.6(aer1) Grażyna Olszowska
12:55 - 13:40 Matematyka S.3 Marta Bednarczyk
13:45 - 14:30 Zajęcia techniczne S.9(galeria) Ewa Biskupek-Pryt

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:55 - 09:40 Język angielski S.6(aer1) Grażyna Olszowska
09:50 - 10:35 Matematyka S.8(mała) Marta Bednarczyk
10:45 - 11:30 Język polski S.8(mała) Ewa Pyziołek
11:40 - 12:25 Wychowanie fizyczne dziewczęta sala gimnastyczna Izabela Milewska
Wychowanie fizyczne chłopcy sala gimnastyczna Marek Staworko
12:55 - 13:40 Język polski S.6(aer1) Ewa Pyziołek
13:45 - 14:30 Plastyka S.4 Anna Rozalska

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Zajęcia z wychowawcą S.2 Marta Bednarczyk
08:55 - 09:40 Język angielski S.2 Grażyna Olszowska
09:50 - 10:35 Matematyka S.4 Marta Bednarczyk
10:45 - 11:30 Zajęcia komputerowe cała klasa s.komputerowa Anna Rozalska
11:40 - 12:25 Język polski S.5(bibl) Ewa Pyziołek
12:55 - 13:40 Język polski S.5(bibl) Ewa Pyziołek
13:45 - 14:30 WdŻwR S.7(aer2) Dorota Zgódka