Witamy w nowym roku 2018::MoboLAB::Dziennik

SP3, klasy starsze (lokalizacja w SP4-Gim) - Klasa 5A

W r.szk. 2017/18 z powodu prowadzenia w budynku szkoły inwestycji termomodernizacji zajęcia szkolne przeniesione są do lokalizacji tymczasowej w budynku SP4-GM przy ul.Łukasińskiego w Zielonce.
Przydzielona sala nr 4.

Moja klasa

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Matematyka S.4 Grzegorz Stańczyk
08:55 - 09:40 Język polski S.4 Małgorzata Błażewicz-Dziębor
09:50 - 10:35 Wychowanie fizyczne dziewczęta gimn SP2 Izabela Milewska
Wychowanie fizyczne chłopcy gimn SP2 Marek Staworko
10:45 - 11:30 Wychowanie fizyczne dziewczęta gimn SP2 Izabela Milewska
Wychowanie fizyczne chłopcy gimn SP2 Marek Staworko
11:40 - 12:25 Język polski S.7(aer2) Małgorzata Błażewicz-Dziębor
12:55 - 13:40 Plastyka S.9(galeria) Ewa Biskupek-Pryt
13:45 - 14:30 Matematyka S.3 Grzegorz Stańczyk

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
09:50 - 10:35 Historia S.4 Mariusz Woś
10:45 - 11:30 Przyroda S.2 Bogusława Kulczycka
11:40 - 12:25 Przyroda S.2 Bogusława Kulczycka
12:55 - 13:40 Zajęcia techniczne S.9(galeria) Ewa Biskupek-Pryt
13:45 - 14:30 Język angielski gr.1 S.1 Grażyna Olszowska
Język angielski gr.2 S.2 Małgorzata Zawisza
14:35 - 15:20 Wychowanie fizyczne dziewczęta sala gimnastyczna Izabela Milewska
Wychowanie fizyczne chłopcy sala gimnastyczna Marek Staworko

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Matematyka S.4 Grzegorz Stańczyk
08:55 - 09:40 Wychowanie fizyczne dziewczęta sala gimnastyczna Izabela Milewska
Wychowanie fizyczne chłopcy sala gimnastyczna Marek Staworko
09:50 - 10:35 Język polski S.4 Małgorzata Błażewicz-Dziębor
10:45 - 11:30 Język angielski gr.1 S.7(aer2) Grażyna Olszowska
Zajęcia komputerowe gr.2 s.komputerowa Anna Rozalska
11:40 - 12:25 Język angielski gr.2 S.8(mała) Małgorzata Zawisza
Zajęcia komputerowe gr.1 s.komputerowa Anna Rozalska
12:55 - 13:40 Zajęcia z wychowawcą S.4 Małgorzata Błażewicz-Dziębor

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Matematyka S.3 Grzegorz Stańczyk
08:55 - 09:40 Religia S.9(galeria) ks. Łukasz Jusiński
09:50 - 10:35 Język angielski gr.1 S.6(aer1) Grażyna Olszowska
Język angielski gr.2 S.7(aer2) Małgorzata Zawisza
10:45 - 11:30 Język polski S.6(aer1) Małgorzata Błażewicz-Dziębor