Witamy w nowym roku 2018::MoboLAB::Dziennik

SP3, klasy starsze (lokalizacja w SP4-Gim) - Klasa 5B

nauczyciel wspomagający - p. Dorota Roszkowska-Jakubczak.
W r.szk. 2017/18 z powodu prowadzenia w budynku szkoły inwestycji termomodernizacji zajęcia szkolne przeniesione są do lokalizacji tymczasowej w budynku SP4-GM przy ul.Łukasińskiego w Zielonce.
Przydzielona sala nr 5.

Wychowawca

Urszula Rudnicka

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Matematyka S.2 Grzegorz Stańczyk
08:55 - 09:40 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Izabela Milewska
09:50 - 10:35 Język angielski gr.1 S.6(aer1) Małgorzata Zawisza
Język angielski gr.2 S.7(aer2) Natalia Bąk
10:45 - 11:30 Język polski S.5(bibl) Urszula Rudnicka
11:40 - 12:25 Przyroda S.2 Bogusława Kulczycka
12:55 - 13:40 Religia S.1 ks. Łukasz Jusiński

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
10:45 - 11:30 Matematyka S.4 Grzegorz Stańczyk
11:40 - 12:25 Wychowanie fizyczne gimn SP2 Izabela Milewska
12:55 - 13:40 Wychowanie fizyczne gimn SP2 Izabela Milewska
13:45 - 14:30 Język polski S.5(bibl) Urszula Rudnicka
14:35 - 15:20 Plastyka S.9(galeria) Ewa Biskupek-Pryt

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Historia S.4 Mariusz Woś
08:55 - 09:40 Język polski S.5(bibl) Urszula Rudnicka
09:50 - 10:35 Zajęcia komputerowe gr.1 s.komputerowa Anna Rozalska
Język angielski gr.2 S.8(mała) Natalia Bąk
10:45 - 11:30 Zajęcia komputerowe gr.2 s.komputerowa Anna Rozalska
Język angielski gr.1 S.8(mała) Małgorzata Zawisza
11:40 - 12:25 Język polski S.5(bibl) Urszula Rudnicka

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Wychowanie fizyczne cała klasa sala gimnastyczna Izabela Milewska
08:55 - 09:40 Język polski S.5(bibl) Urszula Rudnicka
09:50 - 10:35 Matematyka S.7(aer2) Grzegorz Stańczyk
10:45 - 11:30 Zajęcia techniczne S.9(galeria) Ewa Biskupek-Pryt
11:40 - 12:25 Matematyka S.1 Grzegorz Stańczyk
12:55 - 13:40 Zajęcia z wychowawcą S.5(bibl) Urszula Rudnicka

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język polski S.5(bibl) Urszula Rudnicka
08:55 - 09:40 Język angielski gr.1 S.6(aer1) Małgorzata Zawisza
Język angielski gr.2 S.7(aer2) Natalia Bąk
09:50 - 10:35 Religia S.9(galeria) ks. Łukasz Jusiński
10:45 - 11:30 Muzyka S.3 Ewa Biskupek-Pryt
11:40 - 12:25 Przyroda S.2 Bogusława Kulczycka
12:55 - 13:40 Przyroda S.2 Bogusława Kulczycka