Witamy w nowym roku 2018::MoboLAB::Dziennik

SP3, klasy starsze (lokalizacja w SP4-Gim) - Klasa 4C

W r.szk. 2017/18 z powodu prowadzenia w budynku szkoły inwestycji termomodernizacji zajęcia szkolne przeniesione są do lokalizacji tymczasowej w budynku SP4-GM przy ul.Łukasińskiego w Zielonce.
Przydzielona sala nr 1.

Wychowawca

Dominik Marszał

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Wychowanie fizyczne cała klasa sala gimnastyczna Marek Staworko
08:55 - 09:40 Religia S.9(galeria) s.Gabriela Chodzińska
09:50 - 10:35 Język angielski gr.1 S.4 Grażyna Olszowska
Informatyka gr.2 s.komputerowa Anna Rozalska
10:45 - 11:30 Matematyka S.9(galeria) Bożena Tarapata
11:40 - 12:25 Muzyka S.3 Ewa Biskupek-Pryt
12:55 - 13:40 Język polski S.4 Małgorzata Błażewicz-Dziębor

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język polski S.3 Małgorzata Błażewicz-Dziębor
08:55 - 09:40 Język angielski gr.1 S.6(aer1) Grażyna Olszowska
Język angielski gr.2 S.7(aer2) Natalia Bąk
09:50 - 10:35 Matematyka S.3 Bożena Tarapata
10:45 - 11:30 Religia S.3 s.Gabriela Chodzińska
11:40 - 12:25 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Marek Staworko
12:55 - 13:40 Matematyka S.7(aer2) Bożena Tarapata

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:55 - 09:40 Przyroda S.1 Dominik Marszał
09:50 - 10:35 Przyroda S.1 Dominik Marszał
10:45 - 11:30 Matematyka S.7(aer2) Bożena Tarapata
11:40 - 12:25 Wychowanie fizyczne Marek Staworko
12:55 - 13:40 Informatyka gr.1 s.komputerowa Anna Rozalska
Język angielski gr.2 S.7(aer2) Natalia Bąk

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język angielski gr.1 S.6(aer1) Grażyna Olszowska
Język angielski gr.2 S.7(aer2) Natalia Bąk
08:55 - 09:40 Historia S.4 Małgorzata Błażewicz-Dziębor
09:50 - 10:35 Zajęcia techniczne S.9(galeria) Ewa Biskupek-Pryt
10:45 - 11:30 Język polski S.4 Małgorzata Błażewicz-Dziębor
11:40 - 12:25 Język polski S.4 Małgorzata Błażewicz-Dziębor

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
11:40 - 12:25 Język polski S.6(aer1) Małgorzata Błażewicz-Dziębor
12:55 - 13:40 Zajęcia z wychowawcą S.1 Dominik Marszał
13:45 - 14:30 Plastyka S.9(galeria) Anna Rozalska
14:35 - 15:20 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Marek Staworko