Witamy w nowym roku 2018::MoboLAB::Dziennik

SP3, klasy starsze (lokalizacja w SP4-Gim) - Klasa 4A

W r.szk. 2017/18 z powodu prowadzenia w budynku szkoły inwestycji termomodernizacji zajęcia szkolne przeniesione są do lokalizacji tymczasowej w budynku SP4-GM przy ul.Łukasińskiego w Zielonce.
Przydzielona sala nr 4.

Wychowawca

Bożena Tarapata

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Religia S.6(aer1) s.Gabriela Chodzińska
08:55 - 09:40 Język angielski S.6(aer1) Grażyna Olszowska
09:50 - 10:35 Wychowanie fizyczne cała klasa Marek Staworko
10:45 - 11:30 Język polski S.1 Ewa Pyziołek
11:40 - 12:25 Matematyka S.1 Bożena Tarapata

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
11:40 - 12:25 Matematyka S.9(galeria) Bożena Tarapata
11:55 - 13:40 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Marek Staworko
13:45 - 14:30 Religia S.4 s.Gabriela Chodzińska
14:35 - 15:20 Zajęcia z wychowawcą S.4 Bożena Tarapata

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:55 - 09:40 Informatyka gr.1 s.komputerowa Anna Rozalska
09:50 - 10:35 Matematyka S.3 Bożena Tarapata
10:45 - 11:30 Historia S.6(aer1) Małgorzata Błażewicz-Dziębor
11:40 - 12:25 Muzyka S.3 Ewa Biskupek-Pryt
12:55 - 13:40 Język angielski S.6(aer1) Grażyna Olszowska
13:45 - 14:30 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Marek Staworko

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:55 - 09:40 Zajęcia techniczne S.9(galeria) Ewa Biskupek-Pryt
09:50 - 10:35 Język angielski S.3 Grażyna Olszowska
10:45 - 11:30 Język polski S.6(aer1) Ewa Pyziołek
11:40 - 12:25 Język polski S.6(aer1) Ewa Pyziołek
12:55 - 13:40 Informatyka gr.2 s.komputerowa Anna Rozalska

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język polski S.3 Ewa Pyziołek
08:55 - 09:40 Język polski S.3 Ewa Pyziołek
09:50 - 10:35 Przyroda S.2 Bogusława Kulczycka
10:45 - 11:30 Przyroda S.2 Bogusława Kulczycka
11:40 - 12:25 Plastyka S.9(galeria) Anna Rozalska
12:55 - 13:40 Matematyka S.3 Bożena Tarapata
13:45 - 14:30 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Marek Staworko