26 czerwca 2015 15:59 | Aktualności

Zakończenie roku szkolnego

W piątek 26 czerwca odbyły się uroczystości zakończenia roku szkolnego w klasach młodszych i starszych. Wedle utartego zwyczaju wyróżniono najpierw stypendystów, potem wręczono nagrody na wyniki w nauce oraz świadectwa z czerwonym paskiem. Na tej uroczystości pojawił się trener klubu sportowego unihokeja dziewcząt "Dzikie Gęsi" Michał Olędzki i opowiedział o licznych sukcesach naszych zawodniczek. Zaś trener Uczniowskiego Klubu Sportowego "Bankówka" pan Stanisław Głowienka z wielkim wzruszeniem podsumował niesamowite osiągnięcia chłopców w unihokeju - przede wszystkim zdobycie tytułu Mistrza Polski. Zawodnicy otrzymali pucharki i pamiątkowe koszulki. A pan trener otrzymał serdeczne gratulacje i podziękowania.

Na uroczystości wystąpiły też nasze talenty wokalne z kilkoma piosenkami solo i w duecie oraz skrzypaczka Tosia. Śpiewali Staś, Oliwia i Łucja oraz Gabrysia. Nad występami czuwała pani Ewa Biskupek akompaniując na pianinie.

Po uroczystości klasy spotkały się na chwilę w salach i tak zakończył się rok szkolny 2014/2015.

(red.AR)