12 grudnia 2015 08:15 | Aktualności

12 XII Kiermasz Świąteczny

Rada Rodziców zorganizowała w sobotę 12 grudnia świąteczny kiermasz. Swoje wyroby i produkty mogli wystawić chętni uczniowie i klasy, a także artyści spoza szkoły.

Przewidziano także kawiarenkę oraz różne atrakcje dla dzieci. Koordynatorem całej akcji jest pani Agnieszka Rasztawicka (mama uczennicy).

Pieniądze uzyskane ze stoisk zewnętrznych (nie uczniowskich) oraz dochód z kawiarenki zostaną przeznaczone na dalszy rozwój siłowni plenerowej, która cieszy się dużą popularnością.

zobacz naszą siłownię plenerową

Pieniądze uzyskane ze sprzedaży klasowych (stroiki, dekoracje, smakołyki itp.) są przeznaczone na fundusze klasowe danej klasy.

Informacje szczegółowe o kiermaszu podano Rodzicom podczas zebrań w dniu 18 listopada.

Bardziej szczegółowe informacje o uczestnictwie w kiermaszu (regulamin i karty zgłoszeń) dostępne na  stronie wydarzenia.

kiermasz

kontakt: kiermasz.sp3@gmail.com

zajrzyj na stronę Rady Rodziców

Rada Rodziców zorganizowała Kiermasz Świąteczny