16 września 2016 15:00 | Aktualności

Zebraliśmy kontener makulatury!

16 września w piątek odbyła się szkolna zbiórka makulatury. Celem jest zebranie dodatkowych funduszy na potrzeby wyposażenia sportowego szkoły. Przy okazji będzie to rywalizacja międzyklasowa o największą ilość zebranej makulatury. Przewidziane są nagrody dla klas oraz dla najbardziej zaangażowanych uczniów.

Podczas akcji makulaturę waży się na szkolnej wadze lekarskiej.

Akcją kieruje pani Eliza, pedagog szkolny.

A oto najnowsze szczegóły akcji - dopisek:

Zbiórka trwa w godzinach 8-14.

Kontener podstawiony od strony drzwi przy jadalni.

Rodziców przywożących paczki do szkoły prosimy o niewnoszenie ich do szkoły od strony szatni, raczej o podjechanie od strony stołówki.

Od godz. 9:00 pomoże ważyć paczki pani Basia, nasza wieloletnia pielęgniarka, która mistrzowsko obsługuje wagę lekarską.

Będzie prowadzone zliczanie i dodawanie ilości dostarczonych kilogoramów przez poszczególne klasy.

W tej rywalizacji będą nagrody:

1 miejsce - 20% kwoty zebranej przez całą szkołę

2 miejsce - 10% kwoty zebranej przez całą szkołę

2 miejsce - 5% kwoty zebranej przez całą szkołę

UWAGA

Jest możliwość wcześniejszego oddania makulatury do odbiorcy, z którym zawarliśmy umowę:

Warszawa - ul. Zabraniecka 5 - firma Złomex

czynne w dni powszednie 6:00-17:00, w sobotę 8:00-14:00

W firmie otrzymają Państwo potwierdzenie odbioru. Ostateczny termin przynoszenia tych potwierdzeń do pedagoga szkolnego p. Elizy Korościk ustalamy na poniedziałek 19 września 2016.

Prosimy o to aby duże ilości makulatury wywozić bezpośrednio do firmy Złomex, ułatwi nam to zbiórkę, ważenie i załadunek w piątek.

Kolejny dopisek - już po akcji:

Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym uczniom i Rodzicom.

Szczególnie tym spośród Rodziców, którzy poświęcili jeszcze trochę czasu pomagając w noszeniu i segregowaniu paczek.

Dziękujemy najwytrwalszej ekipie uczniów, którzy pomagali w załadowywaniu kontenera.

No i bardzo-bardzo dziękujemy naszej wspaniałej pani Basi za błyskawiczne ważenie i zapisywanie wyników.

Jak zwykle przy takiej zbiórce makulatury wśród paczek tektur i różnych opakowań trafiały się książki i podręczniki. Zostały odzyskane (po zważeniu) i trafiły do dyspozycji pani bibliotekarki.

W poniedziałek ostateczne podliczanie kilogramów i pieniążków.

Wkrótce potem będzie ogłoszenie wyników rywalizacji międzyklasowej.

Kolejny dopisek - pani Eliza przygotowała afisz z wynikami zbiórki makulatury. Wszyscy zainteresowani przeczytali, ale tu także można przeczytać:

wyniki