22 kwietnia: Światowy Dzień Ziemi::23 IV: Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich::24 IV: Międzynarodowy Dzień Solidarności Młodzieży::25 IV Międzynarodowy Dzień Świadomości Zagrożenia Hałasem::26 IV: Światowy Dzień Własności Intelektualnej

Aktualności

10 czerwca 2016 08:20 | Aktualności

Nagraliśmy teledysk o szkole!

      Pomysł nakręcenia teledysku o szkole został po raz pierwszy przedstawiony Radzie Pedagogicznej przed rozpoczęciem roku szkolnego 2015/16, kiedy zaczęto na serio ustalać zorganizowanie obchodów dwudziestolecia funkcjonowania szkoły nr 3 w Zielonce na Bankówce.

      Powoli, powoli, po wielu wyjaśnieniach i obejrzeniu przykładowych realizacji takich szkolnych teledysków i "lipdub" wyłonił się "aktyw" czyli nasi twórczy i dynamiczni.

     Współpracująca grupa nauczycieli w tajemnicy pracowała długie tygodnie nad ułożeniem tekstu i dopasowaniem go do wybranego hitu muzycznego.

      Wczesną wiosną rozpoczęło się nagrywanie sekwencji w różnych miejscach szkoły, z różnymi chętnymi osobami z kadry nauczycielskiej i oczywiście uczniami.

      Ostatnie tygodnie to pracowity montaż i synchronizacja dźwięku i obrazu.

      Filmik został po raz pierwszy pokazany w szkole na uroczystości 20-lecia Szkoły Podstawowej nr 3 w Zielonce, która odbyła się 13 maja 2016. Widownia składająca się z uczniów, nauczycieli, rodziców oraz wielu zaproszonych gości przyjęła projekcję filmiku z zachwytem i nagrodziła długimi brawami.

    Obejrzyjmy to jeszcze raz..

 

Film utworzony przez uczniów i nauczycieli z okazji 20-lecia Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Janusza Korczaka w Zielonce.
Watch HD

Tekst do muzyki z utworu Bobby’ego McFerrina „Don’t Worry Be Happy”

Tekst polski – Eliza Korościk, Małgorzata Zawisza, Danuta Dymowska, Dominik Marszał, Iza Milewska, Karolina Ślązak, Renata Biaduń-Rostkowska

Wokal – Marta Gerej, Zuzanna Pałka, Klaudia Banaszek, Martyna Janikowska, Patrycja Krupa

Audio - Błażej Sadlek

Mix/Mastering – Grzegorz Nowacki Make Some Noize Studio
https://www.facebook.com/msnstudio

Video – Anna Nowacka, Dominik Marszał

Montaż – Anna Nowacka(red. AR)

Przeczytano: 3332 razy. Wydrukuj|Do góry