20 maja 2016 16:23 | Aktualności

Finał konkursu diecezjalnego

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie zorganizowanym przez Kurię warszawsko – praską „Mocny – kto ufa miłosierdziu Boga”.

Mogliśmy wysłać po trzy prace w każdej kategorii wiekowej.

Z klas I – III spośród prac plastycznych, które zostały przygotowane na finał konkursu do Kurii przekazaliśmy prace Zuzi Bobińskiej, Klary Łajca i Jakuba Malinowskiego. Wymienieni uczniowie dostali dyplomy za udział w konkursie.

Natomiast z klas IV – VI tylko Mateusz Koćmierowski napisał wiersz do przypowieści o Miłosiernym samarytaninie i wiersz ten został wyróżniony.

20 maja w siedzibie Kurii warszawsko – praskiej Mateusz odebrał nagrodę rzeczową z rąk arcybiskupa Henryka Hosera. Następnie udaliśmy się na Stadion Narodowy, gdzie wszyscy zwycięzcy w nagrodę mieli możliwość przejścia i zwiedzenia trasy piłkarskiej. Gratulujemy wszystkim zwycięzcom, a w szczególności Mateuszowi.

nadesłała s.Gabriela

P.S.

Na stronie deicezji Warszawsko-praskiej zamieszczono już relację z finału konkursu.

Telewizja internetowa diecezji Salve TV opublikowała relację wideo.

(red. AR)