20 grudnia 2016 13:08 | Aktualności

Koło Teatralne przedstawia...

We wtorek 20 grudnia koło teatralne prowadzone przez panią Małgorzatę Błażewicz-Dziębor zaprezentowało przedstawienie o przeżywaniu Świąt Bożego Narodzenia we współczesnym świecie.

W tym roku szkolnym koło teatralne jest prowadzone zgodnie z propozycją uczniów - którą wpisywali w ankietach w ub.r. Kilka miesięcy trwały przygotowania i próby. Wreszcie skompletowano też stroje i przebrania. Uczniowie wykonali sami dekoracje. W ustawieniu pomagali także uczniowie z Samorządu.

W przestawieniu brali udział uczniowie z klasy 5A i 5B oraz z klasy 4A. Przedstawienie odegrano dwa razy, aby mogły w nim uczestniczyć wszystkie klasy.

Pięknie wyglądały na biało ubrane anioły z aureolką nad głową. Aktorzy doskonale znali swoje role. Głośno i wyraźnie wypowiadali swoje kwestie. Wszyscy są też obyci z mikrofonami.

Przed rozpoczęciem spektaklu krótkie wprowadzenie poprowadziła pani Małgorzata, która wyreżyserowała całość.

Na koniec podsumowaniem spotkania zajęła się pani Dyrektor.

Uczniowie-aktorzy wiwatując podziękowali brawami swojej reżyserce.

To był bardzo udany występ, podobał się widzom.

red.AR