17 stycznia 2017 15:04 | Aktualności

Podziękowanie za dary z Tygodnia Misyjnego

Otrzymaliśmy list z podziękowaniem za przekazane dary.
To podziękowanie za zbierane w tygodniu misyjnym zabawki słodycze i przybory szkole.
Nie dziwmy się pisowni - to list pisany z daleka, ze sprzętu, na którym nie ma polskich czcionek...

Slawa Iisusu Christu!!

Kochana Siostry Katechetki i przekochane Dzieci!!!

Jestesmy pod niesamowitym wrazeniem Waszej pomyslowosci, ofiarnosci, wspolnoty i samozaparcia. Naprawde wzrasta w Was DUCH  MISYJNY - tzn. myslenie nie tylko o sobie ale i o innych.

Z calego serca dziekujemy takze za Wasze dary dla naszych dzieci :slodycze, zeszyty, kredki a nawet cale wyposazenie piornikow. Radowal sie takze sw.Mikolaj, ze mial co podarowac. Radosne i wdzieczne oblicza niech takze rozraduja Wasze serca pelne hojnosci i dobroci !!!

Obecny 2017 rok, niech bedzie najpiekniejszy i najbogatszy w dary nieba. Nasza zyczliwosc i wdziecznosc serc towarzysza Wam w codziennym trudzie. Wspieramy Was modlitwa !!!

Wdzieczne siostry: Franciszka i Helena
z malymi "ORLAMI"