Hymn::Historia::Teledysk::oddajemy podręczniki i lektury

19 kwietnia 2017 20:03 | Aktualności

Wiosenna zbiórka makulatury

Na pewno zalega Wam już w domach szykowana na zbiórkę makulatura... pora się jej pozbyć!

Wiosenna zbiórka makulatury odbędzie się w piątek, 21 kwietnia, w godzinach 8.00-14.00.

Kontener podsatwiony będzie od ul. 11 listopada i przy stołówce szkolnej będzie odbywało się ważenie makulatury na konto poszczególnych klas. Bardzo prosimy rodziców o nie przenoszenie makulatury od głównego wejścia do szkoły, tylko korzystanie z wejścia przy ul. 11 listopada

Polecamy, aby dużą ilością makulatury samodzielnie oddawać w dowolnym terminie do firmy Złomex. Otrzymany tam kwit potwierdzający oddanie makulatury na konto SP3 prosimy oddać (do piątku, 21.04) Pani Elizie Korościk, która opiekuje się zbiórką makulatury w szkole.

W tym roku, zgodnie z ustaleniami Samorządu Uczniowskiego zbieramy na Radiowęzeł Szkolny.

Ponadto dla klas które zebrały najwięcej - przewidziane są nagrody:

1 miejsce - 20% kwoty zebranej przez całą szkołę

2 miejsce - 10% kwoty zebranej przez całą szkołę