Aktualności

20 kwietnia 2017 17:21 | Aktualności

Pierwsza kawiarenka radiowęzłowa (5a)

W czwartek 20 kwietnia z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego rozpoczęliśmy akcję zbierania pieniążków na nowy cel. Dowiedzieliśmy się, że podjęto decyzję o przyszłym urządzeniu w szkole radiowęzła. To nieco magiczne słowo działa na wyobraźnię. Dzięki radiowęzłowi w szkole naszej będzie wspaniale, będą się rozwijać niezwykłe inicjatywy, rozbrzmiewać będą po korytarzach i salach dźwięki muzyki, objawią się rozliczne talenty - radiowe, muzyczne, teatr radiowy, wywiady i audycje...

A może to jeszcze długie lata muszą przeminąć, by to marzenie uczniów się spełniło? A może nie...

Ale teraz z wielkim impetem rozpoczęliśmy zbieranie funduszy. Pierwsza kawiarenka to super akcja klasy 5A pod wodzą pani Małgorzaty Zawiszy. Uczniowie tej klasy przygotowali plan działania, przynieśli z domu przygotowane ciasta, ciasteczka i różne przysmaki. Przez kilka poprzednich dni delegacja uczniów odwiedzała wszystkie klasy zapowiadając termin urządzenia kawiarenki i zapraszając wszystkich do uczestnictwa w kawiarence.

Kawiarenka działała tylko podczas przerw i to okazało się tak krótko, że nikt nie zdążył pomyśleć o sfotografowaniu imprezy, chociaż aparat szkolny czekał spokojnie w pokoju nauczycielskim. za to smakołyki na stoisku nie czekały - i znikały w piorunującym tempie.

BRAWO!

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili sie do organizacji wydarzenia.

Przeczytano: 208 razy. Wydrukuj|Do góry