15 września 2017 18:14 | Aktualności

Wycieczka Koła Misyjnego

W dniach 8 – 10. 09 dzieci z koła misyjnego wraz z s. Gabrielą i p. Natalią Bąk przebywały na wyjeździe integracyjny rozpoczynającym nowy rok działalności koła. Wyjazd odbył się dzięki wielkiej życzliwości i wsparciu Państwa Gertrudy i Marka Falkowskich, którzy nas zaprosili do Królów Dużych, zorganizowali i praktycznie sponsorowali pobyt. Podczas wyjazdu zwiedziliśmy Zuzelę , miejsce związane z urodzeniem i pierwszymi latami życia Kardynała Stefana Wyszyńskiego, skansen rolnictwa w Ciechanowcu oraz obóz zagłady w Treblince - wspominając Patrona naszej szkoły, Janusza Korczaka, a także miejscowość Paproć Dużą, związaną z Józefem Piłsudskim. Oczywiście był też czas na gry i zabawy, ognisko, śpiewy i tańce. Pełni radości, wrażeń i wiedzy wróciliśmy do Zielonki.

Dzieci z klas 4 – 6, które chciałyby uczestniczyć w zajęciach koła misyjnego zapraszamy do przyłączenia się do naszej grupy małych misjonarzy.

Niech Bóg nam błogosławi :)
s. Gabriela OP

red.AR