22 października 2017 11:26 | Aktualności

Tydzień Misyjny '2017

*Drodzy Rodzice*

W tegorocznym *Tygodniu Misyjnym* – 22-28.10.2017 - chcemy i my włączyć się w akcję pomocy misjom, dlatego zapraszamy Was do wsparcia:

1. *Jeannette z Rwandy*, którą nasza szkoła opiekuje się od 2009 roku.

Za zebrane pieniądze zostanie opłacona jej nauka, świadczenia zdrowotne i to, co jeszcze będzie jej potrzebne do normalnego funkcjonowania w warunkach afrykańskich. Na jej roczne potrzeby wpłacamy każdego roku ponad tysiąc złotych. Dzieci z koła misyjnego będą wchodziły każdego dnia do klas i zbierały *pieniądze do puszki*.

2. W imieniu Sióstr Dominikanek pracujących na Ukrainie, prosimy o zbiórkę *przyborów szkolnych i słodyczy* dla dzieci, wśród których siostry pracują. Dary dzieci mogą przynosić *do 9 listopada* zostawiając w pudełkach na korytarzu przy pokoju nauczycielskim w budynku SP4 i naszym sekretariacie w budynku SP1.

Za wszelką pomoc i dary serca składamy wielkie Bóg zapłać.

s. Gabriela OP

Niech Bóg nam błogosławi :)

red.AR

PODSUMOWANIE z dn. 20 października

Podczas tygodnia misyjne na wsparcie dla Jeannette - naszej rwandyjskiej koleżanki z Adopcji Serca - zebraliśmy od dzieci i rodziców naszej szkoły 1282,75 zł. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom. Dzięki temu wsparciu Jeannette na zapewniony kolejny rok nauki w szkole.

Niech Bóg nam błogosławi :)