22 grudnia 2017 11:54 | Aktualności

Koncercik w świetlicy

W piątek 22 grudnia (ostatni dzień w szkole przed świętami) klasy nie miały już lekcji. Trwały spotkania wigilijne z wychowawcami. Uczniowie odświętnie ubrani składali sobie życzenia, śpiewali kolędy. Mieli także różne atrakcje - oglądali filmy o Bożym Narodzeniu, częstowali się przysmakami wigilijnymi przyniesionymi z domu.

W świetlicy szkolnej przebywało trochę dzieci, które czekały na swoje spotkania klasowe (przecież działamy na 2 zmiany). Dzieci przygotowywały jeszcze kartki z życzeniami dla swoich rodziców. A panie dyżurujące w świetlicy także zajęły się dekoracjami i ozdobami świątecznymi, żeby w świetlicy było bardziej uroczyście. Śnieżynki trafiły na okna.

snowcrystal_1.jpg

snowcrystal.jpg

koledowanie.jpg

Niespodzianką była wizyta klasy trzeciej. Uczniowie przyszli,aby dać występ. Zagrali bardzo pięknie kolędę na fletach.

Dziękujemy.

snowcrystal_3.jpg