06 stycznia 2018 21:08 | Aktualności

Kolędowanie w Parafii

6 stycznia 2018, w Uroczystość Objawienie Pańskiego, w parafii św. Jerzego odbyła sie kolęda misyjna.

26 dzieci z naszej szkoły, w pięciu grupach kolędniczych wyruszyło o godz. 15 na kolędowanie.  Wyruszyło, aby nieść radość z Narodzenia Pana Jezusa, a także wesprzeć swoich rówieśników z Syrii i Libanu. Po trzech godzinach wędrowania dzieci radosne powróciły do parafii, a powodem radości było to, że w skarbonach kolędniczych przynieśli 3748,32 zł. Pieniądze zostaną przekazane do sekretariatu Papieskiego Dzieła Misyjnego Dzieci w Warszawie, a stamtąd przesłane na realizację projektów w Syrii i Libanie.

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali sie w to dzieło, zarówno dzieciom jak i rodzicom oraz opiekunom grup.

s.Gabriela

red.AR