09 czerwca 2018 08:35 | Aktualności

Dary na misje

6.06.2018 roku przedstawiciele koła misyjnego odwiedzili biuro Miva Polska w Warszawie przekazując pieniądze zbierane podczas Wielkiego Postu na wózek inwalidzki dla dziecka z kraju misyjnego oraz zebrane podczas kawiarenki misyjnej na rower dla katechisty. W sumie przekazaliśmy 2125 zł.

Dzieci zostały uroczyście przyjęte przez samego Dyrektora Dzieła ks. Jerzego Krasińskiego. Były opowieści o działalności Dzieła, ciastka i napoje. Ponadto w prezencie dzieci dostały magnesy „Rower dla katechisty” i aniołki, a także biuletyn działa dla uczniów w szkole.

Ponadto odwiedziliśmy Muzeum bł. Ks. Jerzego Popiełuszki przy kościele św. Stanisława Kostki w Warszawie w 8 rocznicę po Jego beatyfikacji. Wyjazd zakończyliśmy w kinie na filmie „Bella i Sebastian 3”.

Oto zdjęcia i skan wpisu do naszej kroniki misyjnej :)

Niech Bóg nam błogosławi :)
s. Gabriela OP