06 czerwca 2018 15:45 | Aktualności

Sukces w konkursie diecezjalnym

Dnia 16.05.2018 w siedzibie Warszawsko - Praskiej Kurii Metropolitalnej odbyło się rozdanie nagród dla uczestników konkursu List do Matki Bożej - Na początku mego listu...

Wśród osób wyróżnionych mamy też uczennicę naszej szkoły Zuzannę z kl.4.

Głównym gościem spotkania był ks. biskup Romuald Kamiński, który osobiście wręczał zwycięzcom dyplomy.

Po wręczeniu nagród rzeczowych oraz dyplomów uczestnicy, w ramach niespodzianki są zaproszeni do Centrum Nauki Kopernik

Gratulujemy Zuzi.

Także dzieci z klas młodszych, które miały swoje prace plastyczne na konkursie diecezjalnym  - dostały dyplomy i nagrody pocieszenia.

Oprócz niektórych udanych fotografii  zamieszczamy także wyróżniony w konkursie list naszej Zuzi B.

Niech Bóg nam błogosławi :)
s. Gabriela OP
-----------

Na stronie wydziału opublikowano listę zwyciezców tegorocznej edycji konkursu dla szkół podstawowych.

Wyniki znajdziecie państwo tutaj:
https://www.katecheza.floriańska3.pl/artykul/konkurs-diecezjalny-dla-szkół-podstawowych-ogłoszenie-listy-zwycięzców --