15 listopada 2018 15:01 | Aktualności

Kawiarenka charytatywna Koła Misyjnego

15 listopada odbyła się kawiarenka przygotowana przez koło misyjne.

Do jej zaistnienia w sposób włączyły się też klasy III a i V c. Zbieraliśmy pieniądze na prezenty świąteczne dla dzieci z Domu Dziecka „Słoneczna przystań” w Koldrąbiu.  Dom ten jest placówką zapewniającą całodobową opiekę oraz optymalne warunki do prawidłowego rozwoju psychofizycznego dzieciom - zarówno osieroconym społecznie jak i naturalnie. Stale przebywa w nim 44 wychowanków.

Udało się uzbierać 976,20 zł. Rewelacja!!!

Bardzo dziękujemy wszystkim którzy włączyli się do akcji: grupie koła misyjnego, mamom, które pomagały sprzedawać, a przede wszystkim tym, którzy przynieśli przepyszne ciasto, soki, owoce. Dziękujemy także wszystkim kupującym, bo bez was tak pięknej sumy pieniędzy byśmy nie mieli.

O tym jak dalej potoczy się akcja poinformujemy później.
Oczekujemy na listy, w których dzieci napisały co chciałyby dostać na Gwiazdkę.

Jeśli ktoś jeszcze by chciał wspomóc akcję - to w przyszłym tygodniu można przynieść jeszcze środki kosmetyczne jak szczoteczka do zębów, pasta, żel pod prysznic, mydełko, gąbka, krem itp.
Takie rzeczy przynosimy do s. Gabrieli. Zostaną dołączone do paczek!!!

„Więcej szczęścia jest w dawaniu aniżeli w braniu”

Dz 20,35

Niech Bóg nam błogosławi :)
s. Gabriela OP