09 listopada 2018 15:44 | Aktualności

Film z naszej sportowej imprezy stulecia!

Naszą szkolną imprezę sportową przygotowali nauczyciele wychowania fizycznego - pani Izabela Milewska i pan Marek Staworko przy współpracy wielu, wielu osób spośród nauczycieli, uczniów i Rodziców.

Uroczystość na boisku rozpoczęła się po oficjalnej akademii. Najpierw wspólnie odśpiewalismy hymn państwowy i Rotę - Marii Konopnickiej.

Potem rozpoczęły się biegi sztafetowe z flagą narodową - od najmłodszych uczniów do najstarszych. Biegaczom towarzyszli wychowawcy. Potem odbył się bieg rodziców na 1918 metrów, a na końcu podobny bieg uczniowski.

W trakcie imprezy wszyscy występujący biegacze otrzymywali pamiątkowe medale wręczane przez panią Dyrektor Joannę Zielenkiewicz.

Odbyło się też wspólne ustawienie do pamiątkowego zdjęcia na murawie - wokół wielkiej flagi wykonanej przez uczniów i wielkiego napisu.

Wszystkim tym wydarzeniom towarzyszył latający nad boiskiem dron kierowany przez naszego ucznia - Mateusza wraz z bratem Michałem (naszym niedawnym absolwentem)

Publikujemy pamiątkowy film zmontowany z nakręconych dronem ujęć.

Dziękujemy za zaangażowanie i włożony trud!

;