08 grudnia 2018 19:58 | Aktualności

Kiermasz Świąteczny Rady Rodziców SP3

8 grudnia w naszej szkole odbył się znów - po roku przerwy - wielki Kiermasz Świąteczny.

Stoiska rozmieszczone były wzdłuż korytarzy w całej szkole - można było krążyć wśród barwnych kramów, a każdy przyciągał wzrok jakąś atrakcją.

Większość naszych klas przygotowała swoje stoiska, nawet nasi najmłodsi także sami na lekcjach wykonywali starannie maleńkie świąteczne cudeńka.

Najwięcej różnych interesujących dekoracji wystawiali okoliczni twórcy i amatorzy oraz producenci. Oprócz sławnych miodów, biżuterii, zabawek, pluszaków, poduszek, czapek, obrazków były oczywiście najważniejsze - stroiki i ozdoby świąteczne, kartki świąteczne, ręcznie zdobione bombki na choinkę i różne dekoracje choinkowe.

W kawiarence można było skosztować wspaniałych ciast przygotowanych przez uczniów i rodziców.

Nasi uczniowie stojący przy swoich stoiskach bardzo dumnie prezentowali swoje wyroby, ozdoby, stroiki, i różne prześliczne drobiazgi.

Całą sobotę na kiermaszu  wciąż przybywali nowi goście i zwiedzający, a nastrój sprzyjał przyjacielskim rozmowom, wzajemnym podziwianiu ekspozycji na stoiskach, w końcu każdy tutaj mógł coś znaleźć dla siebie.

Kto był, to widział, a kto  - nie był - to będzie miał szansę za rok...

Na zdjęciach stoiska uczniowskie. Relacja organizatorów na profilu Rady Rodziców.

Dziękujemy Radzie Rodziców za organizację.