21 marca 2019 18:20 | Aktualności

Wiosna z Panem Kleksem

W pierwszym Dniu wiosny - pokaz kreacji postaci Pana Kleksa ze sławnej powieści (i lektury).

PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY 21.03.2019

wydarzenie w czwartek na 5 lekcji

Z okazji pierwszego dnia wiosny Samorząd Uczniowski proponuje wspólną zabawę:

POKAZ MODY A. KLEKSACZE

- Każda klasa wylosuje imię na literę A, które będzie obowiązywało dla wszystkich uczniów tego dnia, np. klasa 1A: chłopcy to Anatole a dziewczynki to Apolonie...

- po dwie osoby z każdej klasy (mogą to być ochotnicy, jeśli będzie więcej chętnych to losujemy lub robimy głosowanie bądź w inny demokratyczny (prawie) sposób wybieramy dwóch przedstawicieli) - którzy przebierają się za Ambrożego Kleksa i biorą udział w wiosennym pokazie mody pod nazwą:

A.Kleksacze Spring/Summer 2019

a wysokie JURY będzie oceniało ubiór, pomysłowość i podobieństwo do Kleksa.

Nagroda główna to tytuł "Prestiżowy Ambroży" i zapas piegów na cały rok.

Wszystkich zachęcano do przebrania się za dowolną postać z Akademii Pana Kleksa (Ambroży Kleks, Adaś Niezgódka, Golarz Filip, Mateusz Szpak itd.)

W naszej szkole do Akademii Pana Kleksa przyjmuje się zarówno chłopców jak i dziewczynki.

organizatorzy

Adasie Niezgódki z Samorządu Uczniowskiego

pod opieką pani Natalii Michałowskiej (klasy starsze)

i pani Ewy Uszyńskiej (klasy młodsze)

A jak to było - zobaczcie sami na filmach i fotografiach.