26 marca 2019 14:49 | Aktualności

Rekolekcje

W poniedziałek rozpoczęły sie trzydniowe rekolekcje wielkopostne dla uczniów naszej szkoły.

W poniedziałek dla uczniów biorących udział w rekolekcjach wystąpił na dużej sali zespół FULL POWER SPIRIT HIP - HOP CHRZEŚCIJAŃSKI. Spotkanie pod tytułem "Znajdź pomysł na siebie" połączone było z koncertem.

W kościele parafialnym pod wezwaniem św. Jerzego dzieci wysłuchały mszy z nauką rekolekcjonisty.

W klasach odbywały się spotkania z Ewangelią według przygotowanych scenariuszy. Była to Droga insygniami Męki Pańskiej.

Uczniowie mieli okazję poznać historię i szczegóły, a nawet zobaczyć z bliska Całun Turyński, Koronę Cierniową, Chustę Weroniki, Szatę, gwoździe ukrzyżowania,  krzyż i titulus.

Nad przebiegiem spotkań i wydarzeń rekolekcyjnych czuwa organizatorka całości, nasza katechetka s. Gabriela.