23 maja 2019 15:26 | Aktualności

Kawiarenka charytatywna

23 maja – zwyczajem naszej szkoły – odbyła się kolejna kawiarenka.

Tym razem jej celem było zebranie pieniędzy na akcję prowadzoną w miesiącu maju przez organizację Miva Polska, która wspiera polskich misjonarzy -  pomagając w zakupie środków transportu.

Zbieraliśmy na zakup roweru dla katechisty misyjnego.

Kawiarenkę prowadzili członkowie koła misyjnego, jak zawsze gotowi pomagać misjom. Odbyła się ona dzięki wielkiemu wsparciu rodziców, którzy przynieśli ciasto - z klas 3a i  c i oczywiście tych co do koła misyjnego należą.

Baaaaaaaardzo za to dziękujemy.

Dziękujemy też rodzicom, którzy przez cały czas trwania kawiarenki byli obecni w szkole i pomagali w jej obsłudze. Słowa podziękowania również wszystkim, którzy kupowali w naszej kawiarence.

Kochani, bez zaangażowania was wszystkich nie zebralibyśmy tak pięknej sumy pieniędzy – a udało się zebrać 892,02 zł.

To nasz rekordowy wynik! ŚmiechUśmiechPocałunek

Jeszcze raz dziękujemy!!!!

Pieniądze jeszcze przed wakacjami zostaną przekazane do Miva Polska.

Niech Bóg nam błogosławi :)
s. Gabriela OP

red.ARN