18 czerwca 2019 14:08 | Aktualności

18 czerwca - nasz dzień dyplomów - SP3 w Zielonce

W przedostatnim dniu roku szkolnego nie ma już lekcji w naszej szkole. Wychowawcy w swoich klasach prowadzą ostatnie zajęcia wychowawcze o bezpiecznym zachowaniu podczas letniego wypoczynku - o bezpieczeństwie nad wodą, na drodze, o udzielaniu pierwszej pomocy. Klasy sprzątają swoje sale - odbierają swoje prace plastyczne, przybory i pomoce, swoje worki z szatni. Ostatni spóźnialscy odnoszą książki do biblioteki, oddają szkolne podręczniki.

Także w sali komputerowej odbyło się jeszcze jedno krótkie pożegnanie z informatyką  w formie gier - tę okazję miała klasa 4c pod nieobecność pani wychowawczyni.

Potem klasy w dwóch turach miały tradycyjne podsumowania konkursów. Na salę gimnastyczną przyniesiono wszystkie krzesełka. W sali zakończono już przygotowania dekoracji na zakończenie szkoły i wieczorne przedstawienie klas 8.

I rozpoczął się nasz szkolny DZIEŃ DYPLOMÓW.

Nauczyciele opiekujący się poszczególnymi konkursami rozdawali dyplomy uczestnictwa w konkursach i inne dyplomy za konkursy o mniejszej randze ważności. A te najważniejsze mają poczekać na dzień oficjalnego zakończenia roku szkolnego.