Hymn::Historia::Teledysk::oddajemy podręczniki i lektury

Konkursy - ogłoszenia

05 grudnia 2014 14:55 | Konkursy - ogłoszenia

Klasowe dekoracje świąteczne

Samorząd uczniowski ogłosił konkurs pomiędzy klasami starszymi na przygotowanie dekoracji świątecznych.

Przeznaczono na ten cel tablice na korytarzach. Każda klasa otrzymuje do dyspozycji połowę tablicy ściennej, do której można przypinać dekoracje. Miejsca zostały przydzielone przez losowanie. Zapraszamy do współpracy całe zespoły klasowe. Jest tydzień czasu, a im wcześniej dekoracje będą gotowe, tym piękniej bardziej świątecznie będzie w szkole. Opiekunowie Samorządu uczniowskiego zastanawiają się nad opracowaniem sposobu podsumowania tego konkursu. Mimo ustalonego wraz z uczniami terminu do 12 grudnia niektóre klasy jeszcze nie rozpoczęły dekorowania. Mimo to wykonane już tablice bardzo poprawiły wygląd korytarzy szkolnych.  Jest piękniej. Gratulacje!