Konkursy - ogłoszenia

LANGLOO CUP

Trwa druga edycja

Langloo CUP Mistrzostw Uczniów

w Nauce Języka Angielskiego on-line.

UWAGA - AKTUALNE PRZYPOMNIENIE

Już we wtorek 31 marca odbędzie się finał LANGLOO CUP, w którym uczniowie będą mieli za zadanie wykonanie testu końcowego. Test zbada postępy jakie uczestnicy poczynili w nauce angielskiego od początku konkursu.

Uwaga! Test końcowy będzie można wypełnić tylko raz i tylko w godzinach od 15:00 do 23:59. Zadania, które pojawią się w teście obejmują tylko ten materiał, który został wprowadzony w lekcjach, które uczniowie mieli udostępnione.

Do finału wejdą jedynie te osoby, które zaliczą wszystkie udostępnione im lekcje. Ostatnie lekcje będą udostępnione uczniom 28 marca i będą dostępne do 30 marca do godziny 23:59.

Przypominamy, że w LANGLOO CUP oceniane są postępy, aktywność i systematyczność, dlatego warto działać  w ostatnich dniach trwania konkursu.

Konkurs na szeroką skalę propaguje naukę języka angielskiego, wspiera i motywuje uczniów oraz stara się wyrównywać szanse edukacyjne dzieci i młodzieży na terenie całego kraju.

Uczestnictwo w konkursie jest bezpłatne, a wziąć udział może każdy, komu nieobca jest nauka poprzez zabawę.

Ogólnopolskie Mistrzostwa Langloo Cup kierowane są do uczniów szkół podstawowych (klasy 4-6), gimnazjów i wszystkich szkół ponadgimnazjalnych.

Rejestracja: osoby indywidualne, zespoły uczniów i grupy rodzinne. Po zapisaniu się do konkursu uczestnicy dostają dostęp do nowoczesnej platformy e-learningowej, gdzie przez miesiąc ćwiczą swój angielski.

Na samym końcu zabawy wypełniają test sprawdzający, gdzie mogą również zobaczyć ranking innych uczestników.

Nauka języka online to nowatorska, ale też coraz popularniejsza metoda zdobywania wiedzy. Uczący się sami określają kiedy jest dla nich najlepszy czas na ćwiczenia. Samodzielnie podejmują decyzję, nie czują się zmuszeni do nauki, dzięki czemu osiągają lepsze wyniki, a same zdobywanie wiedzy traktują jak grę, w której trzeba przejść na wyższy poziom. Darmowy dostęp do zasobów platformy przez cały semestr roku szkolnego przyda się nie tylko podczas konkursu. Nauka będzie procentować podczas egzaminów gimnazjalnych, maturalnych czy też zwykłych sprawdzianów.

Wzięcie udziału w konkursie nic nie kosztuje, a sama nauka jest prosta i przyjemna. Organizatorzy zwracają uwagę na pracowitość i systematyczność.

Laureaci Langloo Cup otrzymają tablety, nowoczesną konsolę do gier, dostępy do treningów pamięci, a zespół reprezentujący klasę bądź szkołę pojedzie do Londynu. Dla I miejsca w grupie rodzinnej zaplanowano wspaniały wyjazd wspólnie z najbliższymi. Nagrodą od organizatorów mistrzostw jest również bezpłatny, pełny dostęp do zasobów Langloo do końca pierwszego semestru r. szk. 2015/2016.

Rejestracja i test poziomujący tylko do 28.02.2015

przeczytaj regulamin konkursu

adres strony organizatora

adres konkursu

kliknij: REJESTRACJA UCZNIA Z KODEM od nauczyciela

Każdy uczeń z klas 4-6 otrzymał kod na lekcji informatyki.

Aktywacja rejestracji poprzez mail z linkiem do potwierdzenia rejestracji.

Nie zmarnujcie pdwójnej szansy w tym konkursie!

Każdy zyskuje i wygrywa ucząc się przez zabawę!

W sobotę wieczorem 28 lutego 28 uczniów zaliczyło test poziomujący.

a tu FAQ czyli Najczęściej zadawane pytania

oraz Zasady Uczestnictwa