Konkursy - ogłoszenia

02 stycznia 2017 15:00 | Konkursy - ogłoszenia

Grafika komputerowa BETLEJEM'2016

BETLEJEM 2016 - konkurs grafiki komputerowej. Nasz szkolny konkurs z grafiki komputerowej. Dla uczniów klas młodszych i klas starszych.

Pracę wykonaną komputerowo zgłasza się w postaci pliku elektronicznego (na CD, USB). Pracę wykonuje uczeń samodzielnie - rysując w dowolnym programie komputerowym. Nie używa się żadnych gotowych szablonów, clipartów, gotowych figur i kształtów, nie korzysta się z fotografii ani innych grafik czy rysunków.

Jest to konkurs rysunkowy. Programy graficzne, w których można wykonać pracę to np.: MsPaint dowolnej wersji, TuxPaint (bez stempli i wzorków), Gimp, ArtRage, Pixia, Krita, Pixia, PaintNET, PINTA, MYPAINT, online sumopaint, picsart, itp.

Polecany rozmiar obrazka 800x600 pikseli. Nazwa pliku klasa_nazwisko_imie (bez użycia polskich znaków). Przykładowo uczeń Mikołaj Śpiący powinien nazwać swój plik 6c_Spiacy_Mikolaj

Zapis do formatu jpg lub png.

Temat pracy rysunkowej:

"Boże Narodzenie - wtedy w Betlejem"

Termin zgłoszenia prac do 22 grudnia 2016 do nauczyciela informatyki.

as.jpg

fs.jpg