Konkursy - ogłoszenia

14 stycznia 2017 09:19 | Konkursy - ogłoszenia

Konkurs online z e-kartkami

UWAGA - zapraszam do konkursu - nikt nie zgadnie, kto w nim wygra!

Konkurs dotyczy e-kartek.

Na naszej szkolnej stronie działa teraz wysyłanie e-kartek.

Są tam umieszczone różne obrazki - głównie o zimie i świętach. Obrazki przygotowały niektóre klasy na zajęciach komputerowych - na ostatniej lekcji przed świętami. Jest więc tam 16 obrazków klasy czwartej, oraz dwa obrazki z klasy piątej.

Są to ilustracje przygotowane w programie TUXPAINT, który jest bardzo lubiany przez dzieci.

Dodatkowo są tam jeszcze (na końcu) dwie fotografie plakatów origami zrobionych dawniej na kółku plastycznym. Te zabytkowe obrazki nie biorą udziału w konkursie.

ZASADY KONKURSU:

Aby obrazek miał szanse w konkursie - trzeba go wysłać czyli wysłać e-kartkę.

Trzeba trochę umieć posługiwać się pocztą elektroniczną, aby wysłać i odebrać kartkę.

A ci uczniowie, którzy jeszcze nie korzystają z poczty elektronicznej - mają za zadanie namówić kogoś z rodziny do zajrzenia na szkolną stronę do działu e-kartek i wysłania wybranej kartki.

Oczywiście najbardziej zainteresowani powinni być autorzy tych rysunków.

To spośród autorów rysunków ktoś zdobędzie pierwsze miejsce i nagrodę.

Pierwszy termin do 20 stycznia - która z kartek będzie najwięcej razy wysyłana - to jej autor otrzyma dodatkową ocenę 5 z zajęć komputerowych doliczaną do tego semestru.

Po wystawieniu ocen i dalej do końca zimy (20 marca) będzie dogrywka pomiędzy pozostałymi obrazkami.

Co tydzień z panelu będzie odpadać jedna kartka, która ma najmniej wysłań.

Zapraszam do rywalizacji!