Konkursy - ogłoszenia

21 marca 2017 14:46 | Konkursy - ogłoszenia

CUDA BOŻEGO STWORZENIA

VII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla dzieci do lat 12 „CUDA BOŻEGO STWORZENIA”

Konkurs przeznaczony jest dla dzieci do lat 12. Prace będą oceniane w 4 kategoriach:
- dzieci do lat 6
- dzieci do lat 9
- dzieci do lat 12
- dzieci z niepełnosprawnością, do lat 12

Tytuł Konkursu nawiązuje do nauczania Św. Jana Pawła II, patrona Fundacji Skarbowości, którego otaczająca przyroda fascynowała w sposób szczególny, czemu dawał często wyraz w swoich wypowiedziach oraz poezji. Pragniemy, aby Dzieci w otaczającym ich świecie przyrody dostrzegły pierwiastek niezwykłości i poprzez prace plastyczne wyraziły swój zachwyt nad cudownością Bożego Stworzenia.

Technika wykonania prac dowolna, format A3.

KARTĘ ZGŁOSZENIA należy wypełnić komputerowo, podpisać przez osobę pełnoletnią i nakleić na odwrocie pracy.

Prace należy nadsyłać do dnia 30 kwietnia 2017r. do siedziby Fundacji:

Fundacja Skarbowości im. Jana Pawła II
ul. Dworcowa 12/5
85-010 Bydgoszcz

Prace nadesłane po tym terminie nie wezmą udziału w konkursie  z  przyczyn formalnych /liczy się data stempla pocztowego/

UWAGA, szkoła wysyła prace w czwartek 27 kwietnia