Konkursy - ogłoszenia

13 lutego 2018 09:11 | Konkursy - ogłoszenia

Konkurs na projekt sukni

Najpiękniejsza suknia miłości dla naszej Królowej

Młodzi kreatorzy mody miłości - „Najpiękniejsza suknia miłości dla naszej Królowej” dla uczniów klas I-III.

Zadaniem dzieci jest zaprojektowanie i wykonanie sukni dla Matki Bożej w formie plastycznej, na podstawie pobranego szablonu z wydziału katechetycznego strony diecezjalnej, do ikony Matki Bożej Częstochowskiej.

Uczniowie mają na podstawie pobranego szablonu, ze strony wydziału katechetycznego, wykonać suknię do ikony Matki Bożej Częstochowskiej. (Dobrze wydrukować szablon na nieco grubszym papierze lub nakleić go na tekturkę)

Prace należy wykonać samodzielnie, w dowolnej technice plastycznej płaskiej na formacie wydrukowanego szablonu (kredka, ołówek, malarstwo, mozaika, wyklejanka, wydzieranka, kolaż itp.) do końca stycznia.

strona o konkursie

Konkurs diecezjalny dla uczniów szkół podstawowych

Prace na konkurs zgłosili:

1. Ewa Nowicka 3c
2 Laura Łuczak 1 b
3. Łucja Roguska 3 c
4 Dorota Walczuk 1 b
5. Wiktoria Woronowicz kl 3 c

Nasi najmłodsi artyści zgłosili na konkurs takie właśnie prace: