Hymn::Historia::Teledysk::oddajemy podręczniki i lektury

30 marca 2017 08:47 | Ogłoszenia

EPODRECZNIKI w naszej szkole

Projekt epodreczniki.pl opracowany dla szkół podstawowych w tym roku szkolnym oferuje rozbudowany komplet materiałów aż z pięciu przedmiotów. Podręczniki przygotowano z podziałem na klasy czwarte. piąte i szóste. Portal epodreczniki.pl jest bezpłatny dla użytkowników.

W zestawie są treści z podstawy programowej i rozszerzające. Wbudowano interaktywne zadania, quizy i ćwiczenia. Zasoby biblioteki oferują wiele multimedialnych materiałów. Oprogramowanie epodreczniki.pl działa w każdej przeglądarce stron internetowych. Polecane jest do używania w szkole na lekcjach, w domu do ćwiczeń, powtórek i utrwalania wiadomości. Portal epodreczniki jest wciąż rozbudowywaną bazą wiedzy.

Warto przeznaczyć uczniowski czas korzystania z komputera nie na gry sieciowe czy błądzenie po Internecie, ale właśnie na naukę w polskim portalu edukacyjnym epodreczniki.pl

oto podręczniki dla klas 4-6 szkoły podstawowej:

Język polski - klasa 4, trwają prace adaptacyjne    Język polski 5 - klasa 5   Język polski  - klasa 6

Matematyka - klasa 4, trwają prace adaptacyjne   Matematyka - klasa 5   Matematyka  - klasa 6, trwają prace adaptacyjne

Historia i społeczeństwo - klasa 4   Historia i społeczeństwo - klasa 5   Historia i społeczeństwo - klasa 6

Przyroda - klasa 4, trwają prace adaptacyjne   Przyroda - klasa 5   Przyroda - klasa 6

Zajęcia komputerowe (Informatyka) - klasa 4   Zajęcia komputerowe (Informatyka) - klasa 5   Zajęcia komputerowe (Informatyka) - klasa 6

W portalu epodreczniki.pl przygotowano także podręczniki na klasy młodsze szkoły podstawowej. W nauczaniu wczesnoszkolnym podręczniki do poszczególnych klas 1-2-3 podzielono na części nazwane tak jak pory roku.

epodreczniki dla nauczania wczesnoszkolnego Portal epodreczniki to najnowsza bezpłatna polska inicjatywa edukacyjna w Internecie. Warto ją poznać. Można także zgłaszać uwagi i propozycje do portalu.

epodreczniki.pl