Hymn::Historia::Teledysk::oddajemy podręczniki i lektury

Ogłoszenia

17 czerwca 2018 12:09 | Ogłoszenia

Stołówka SP3 - jadłospisy

Witamy!

Ogłoszenie - wpłaty za czerwiec można rozliczyć w piątek 22 czerwca w bufecie.

Nasze ostatnie jadłospisy były tu na koniec roku szkolnego:

................

................

Uprzejmie informujemy, że zapisy na obiady w tym roku szkolnym odbywają się: dla uczniów klas 0-3 w stołówce Szkoły Podstawowej Nr 1 przy ul.Staszica, a dla uczniów klas 4-7 w Bufecie OKiS przy ul. Łukasińskiego. 

 

SPECJALNE OGŁOSZENIE DLA KLAS 4-7 i RODZICÓW

UWAGA!

nasi uczniowie klas 4-7 korzystają tylko z naszego bufetu i stołówki przeniesionego z SP3, a nie powinni wchodzić do bufetu i stołówki przeznaczonych dla Gimnazjum i SP4. (pomieszczenie blisko wejścia do szkoły przy głównym holu).

Nasz bufet i stołówka znajduje się na północnym skraju budynku, od strony wejścia do OKiS (w czasie lekcji to wejście zamknięte).

Do bufetu i stołówki dochodzimy na piętrze górnym szerokim korytarzem wzdłuż hali sportowej, tak jak do naszych sal 5, 6, 7, 8, 9.

Następnie schodzimy zakręcającymi schodami do przyziemia, gdzie właśnie mieści się sala 9 (dotychczas galeria artystyczna). To obok tej sali właśnie przeniesiono do dolnego holu bufet wraz z urządzeniami do zapiekanek, lodówkami i całym asortymentem żywieniowym.

Obiady będą wydawane dla uczniów SP3 w recepcji na małym holu OKiS przy schodach. Na czas obiadu są ustawiane stoliki z krzesłami. W pobliżu jest toaleta, gdzie dzieci będą myły ręce przed posiłkiem.

W bufecie można składać zamówienia i opłacać abonament.

Opłatę za abonament obiadowy można wnosić przelewem na konto  PKO BP: 32 1020 1042 0000 8102 0198 2347 wpisując w tytule imię i nazwisko dziecka i klasę. Wszystkie zgłoszone nieobecności dzieci (telefonicznie pod numer: 600230287 lub osobiście w bufecie będą odliczane i przenoszone na przyszły miesiąc).

 

Oba punkty dla SP3 (w szkołach przy ul. Staszica i Łukasińskiego) prowadzi dotychczasowa firma.

 

cenniki oba

Najnowsza informacja od firmy prowadzącej wyżywienie dla naszych uczniów:

Idąc śladem nowej piramidy zdrowego żywienia (Postaramy się, aby taka zawisła na Stołówce :), gdzie na dole obecnie zamiast produktów zbożowych, jak było dotychczas, znajdują się owoce i warzywa wprowadziliśmy do naszego menu bar sałatkowy, w którym codziennie dzieci korzystające z posiłków znajdą do wyboru około 6 pozycji (warzywa świeże, gotowane, surówki oraz owoce).

Zapraszamy

Przeczytano: 1738 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia:

a