31 sierpnia 2017 16:57 | Ogłoszenia

Grupa przedszkolna (Zerówka) - ogłoszenie, wyprawka, stołówka

Dzieci zapisane do zerówki rozpoczynają zajęcia w piątek 1 września.

Nauczyciele są obecni od godziny 7 rano.

Schodzenie się dzieci trwa do godziny 8.

Zajęcia zerówki umieszczone są w nowej tymczasowej siedzibie - w budynku SP1 przy ul. Staszica.

Wejście dawne przez bramę od strony ul. Staszica tak jak do dawnej siedziby USC.

UWAGA

Po przygotowaniach Szkoła Podstawowa nr 1 wygospodarowała kilka boksów na szatnię dla naszych uczniów klas młodszych i zerówki. Mają to być ostatnie boksy w korytarzu - najbliżej do wejścia do tej części budynku, w której otrzymaliśmy  lokalizacje na czas termomodernizacji. Nauczyciele będą odbierać dzieci przy szklanych drzwiach.

Dla wszystkich jest jedno wspólne wejście główne do szkoły.

W piątek 1 września Stołówka szkolna w siedzibie przy ul.Staszica przygotuje bezpłatnie dla wszystkich dzieci z klas 0 śniadanie, na które serdecznie zaprasza zarówno dzieci z zerówki, jak i oczywiście Panią Dyrektor :).

W załącznikach podajemy ofertę żywieniową dla zerówki.

Przydzielona sala zajęć będzie oznaczona.

Zerówka nie przychodzi w poniedziałek na oficjalne rozpoczęcie zajęć roku szkolnego dla uczniów klas 1-7.

W załączniku podajemy spis potrzebnych przyborów czyli zawartość wyprawki.