06 września 2018 07:00 | Ogłoszenia

POMAGAMY - Piórniki dla Afryki

AKCJA CHARYTATYWNA - Piórniki dla Afryki

Zachęcamy do wzięcia udziału w tym niezwykłym i jakże pożytecznym przedsięwzięciu. Potrzebne są piórniki nowe, wyposażone w podstawowe przybory, takie jak: kolorowe długopisy, ołówek, kredki, temperówka, nożyczki, linijka i gumka. Ważnym wyposażeniem piórnika musi być także lizak, który sprawi dzieciom ogromną radość. Można też kupić piórnik z wyposażeniem i do niego dołożyć lizak. :)

Wyjdźmy poza ramy naszej szarej codzienności i odważmy się uczynić wielką rzecz poprzez tak prosty gest. Pomyślmy ile radości sprawimy dzieciom, rysując uśmiech na ich twarzach. Ten z kolei na pewno pokoloruje nasz świat.

Zbiórka publiczna nr 2018/352/OR trwa od 1 lutego do 31 października 2018 r.

u nas w Parafii i w szkole zbiórka będzie trwała do 23 września. Piórniki można składać u katechetów lub w zakrystii kościoła św. Jerzego.

więcej informacji na         http://dzieciafryki.com/piorniki-do-afryki-3/

Niech Bóg nam błogosławi :)
s. Gabriela OP