27 kwietnia 2019 11:09 | Ogłoszenia

Rada Rodziców ogłasza - 1% dla szkoły

Szanowni Państwo!

jako Rada Rodziców chcielibyśmy państwa poinformować, że powołaliśmy przy Towarzystwie Przyjaciół Dzieci - Oddział Zarządu Mazowieckiego - Koło Towarzystwa Przyjaciół Dzieci im. Janusza Korczaka w Zielonce.

Koło zostało założone przy Szkole Podstawowej nr 3 w Zielonce w celu pozyskiwania środków zewnętrznych od różnych podmiotów, ale również przekazywania 1% z rozliczenia PIT, ponieważ jesteś wpisani jako Organizacja Pożytku Publicznego. Środki które zostaną przekazane będą wydatkowane na potrzeby naszej szkoły i uczniów.

Zwracamy się z prośbą o przekazanie 1% podatku dochodowego na rzecz Zarządu Mazowieckiego Oddziału Wojewódzkiego Towarzystwa Przyjaciół Dzieci.

Numer KRS 0000134684.

W celu szczegółowym bardzo ważne jest wpisanie:

- Koło TPD im. Janusza Korczaka w Zielonce

Serdecznie zachęcamy do wsparcia naszej lokalnej szkoły, byśmy mogli wspólnie tworzyć naszym dzieciom lepsze warunki nauki i spędzania wolnego czasu.

Tworzyć razem nasze najbliższe otoczenie.

przy Szkole Podstawowej nr 3

im. Janusza Korczaka