28 maja 2019 12:30 | Ogłoszenia

Ogłoszenie biblioteki!

UWAGA! BARDZO WAŻNE!

PRZED ZAKOŃCZENIEM ROKU SZKOLNEGO KAŻDY UCZEŃ MUSI BEZWARUNKOWO ROZLICZYĆ SIĘ Z WYPOŻYCZONYCH PODRĘCZNIKÓW.

BIBLIOTEKA BARDZO PROSI NAUCZYCIELI, ABY PRZYPOMNIELI UCZNIOM I RODZICOM O KONIECZNYM ZWROCIE WYPOŻYCZONYCH KSIĄŻEK I PODRĘCZNIKÓW.

BIBLIOTEKA SZKOLNA OCZEKUJE NA ZWROT WSZYSTKICH WYPOŻYCZONYCH EGZEMPLARZY PRZED KOŃCEM ROKU SZKOLNEGO.

PROSIMY WYCHOWAWCÓW I NAUCZYCIELI PRZEDMIOTÓW, ABY WYEGZEKWOWALI WSZYSTKIE PODRĘCZNIKI OD UCZNIÓW.

Prosimy Rodziców o współpracę i zrozumienie.

Prosimy o odszukanie wszystkich książek ostemplowanych pieczęcią naszej szkolnej biblioteki.

Należy także odkupić książki zagubione i zniszczone.

Podręczniki można zakupić np. w księgarni na bazarku w Zielonce.

Można też zrekompensować stratę przez dokonanie odpowiedniej wpłaty na konto.

Nr konta szkoły:

Szkoła Podstawowa nr 3 w Zielonce

20 1020 1042 0000 8102 0330 1181

Należy podać  imię, nazwisko ucznia, za jaki podręcznik i przynieść potwierdzenie do wychowawcy lub do biblioteki. Biblioteka szkolna musi mieć potwierdzenie zapłaty od każdego ucznia.

Przed końcem roku uczniowie będą rozliczani za pomocą tzw. obiegówki na stosownym formularzu.